Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz
Ipron Events

Description

Ipron Events to dział firmy szkoleniowo doradczej, który powstał w 2008 roku w wyniku połączenia się kilku pasjonatów Ekstremalnych Sportów.


Elementem wspólnym jest zamiłowanie do przygody i aktywnie spędzanego wolnego czasu w połączeniu z wyznaczaniem nowych granic. Po godzinach przepracowanych w biurach i w weekendy zabieramy plecaki i wyruszamy na spotkanie niesamowitej przygody, do której chcemy zaprosić także i Państwa.


Stawiamy przed sobą cel, jakim jest profesjonalne tworzenie imprez integracyjnych, które zapewnią niezapomniane wrażenia i satysfakcję klienta. Każde spotkanie i każda impreza integracyjna to dla nas nowe wyzwanie, któremu chcemy sprostać na jak najwyższym poziomie. Nasz zespół to przede wszystkim ludzie i ich pasja. W połączeniu wielu gorących pomysłów, zamiłowaniu do przygody i doświadczenia powstają fascynujące i śmiałe projekty, których odbiorcami są szkoły, firmy i osoby prywatne z całego kraju.


do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand