Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Restauracja Kuźnia

Restauracja Kuźnia

Description

Jeżeli szukają Państwo miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Bydgoszczy z pysznym jedzeniem, to restauracja Kuźnia jest idealnym miejscem na tą uroczystość. Od ponad 26 lat zajmujemy się profesjonalną organizacją spotkań tematycznych dla wymagających Gości z czego wielu z nich wracado nas i poleca nas innym.


Co nas wyróżnia:  • Dysponujemy odpowiednimi warunkami, wykwalifikowaną kadrą i wieloletnim doświadczeniem w obsłudze uroczystości, które gwarantują najwyższy poziom usług.

  • Dysponujemy 4 niezależnymi klimatyzowanymi salami z własnymi parkietami tanecznymi, które można wynająć na zamknięte spotkanie w granie znajomych i przyjaciół.

  • Możemy przygotować przyjęcia od kilku do 600 osób, z uwagi na możliwość łączenia sal. W okresie wiosny i lata zapraszamy do ogródka letniego.

  • Naszych Gości zapraszamy do jednego z trzech barów, gdzie można spędzić czas w miłej atmosferze, kosztując wybornych trunków i fantazyjnych drinków.

  • Parkiet taneczny z DJ'em jako atrakcja wieczoru.


do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand