Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Ecoss Catering

Ecoss Catering

Description

Firma Ecoss Catering jest prężnie działającą firmą w dziedzinie usług cateringowych na terenie Bydgoszczy i okolic. Rozpoczynając swoją działalność firma skupiła się przede wszystkim na jakości i przez to dzisiaj może poszczycić się rzeszą wielu zadowolonych klientów.


Dobór odpowiedniej kadry pracowniczej oraz znajomość rynku pozwala nam na zdobywanie coraz to nowych kontaktów i wyrabianie sobie dobrej marki.


W dobie dzisiejszych czasów dbanie o zdrowie staje się coraz bardziej popularne, a firma nasza przygotowując dania dla Państwa stara sie robić to z uwzględnieniem zdrowej żywności w życiu codziennym.


Proponujemy naszym klientom wszelkie usługi związane z gastronomią począwszy od imprez okolicznościowych poprzez organizowanie wesel,przyjęć w dowolnie wybranych przez Państwa miejscach, a skończywszy na żywieniu wszelkich placówek masowych typu szkoły,przedszkola czy szpitale. Firma nasza wyposażona jest w profesjonalny sprzęt gastronomiczny i cateringowy zapewniając wysoką jakość świadczonych usług. Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowany personel w specjalnie utworzonej na te potrzeby kuchni.


do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand