Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Niedzielne animacje dla dzieci

Gdzie?
Niedzielne animacje dla dzieci

Informacje od Organizatora:
Wstęp wolny.
Rodziców ZAPRASZAMY do skorzystania z naszej oferty restauracyjnej, a dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach, które ze sceny poprowadzi Sara Kordowska.
Sara Kordowska to wokalistka i autorka tekstów. Oprócz koncertowania ze swoim zespołem zajmuje się umuzykalnianiem dorosłych I dzieci. Zdobywała doświadczenie podczas prowadzenia zajęć na International Children Theatre Festival, warsztatach Just Cover It i lekcjach prywatnych. Sama szkoli się w  grupie kreatywnej ST.ART, nastawionej na pisanie i komponowanie własnych utworów.
Na zajęciach podzieli się wiedzą na temat emisji, rytmiki i podstaw kreatywnego pisania opartego na grach logicznych i słownych. Forma zajęć uzależniona jest od poziomu grupy i ma na celu wyjście spoza strefy komfortu i otwarcia na nowe dźwięki czy zabawy z muzyką. Uczestnicy poznają tajniki pracy w grupie, eksperymentowania z dźwiękami i poznają swój głos.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand