Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Stanisława Celińska

Gdzie?
Stanisława Celińska

Ceny biletów: od 80 do 110 PLN

Malinowa... to nowa, studyjna płyta, składa się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej (premiera 25 maja).
Płyta wyczekiwana przez wielbicieli Artystki od sukcesu "Atramentowej" (status podwójnej Platynowej Płyty), zainspirowana spotkaniami i rozmowami z fanami.
Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.
W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem wzbogacił ją o nowe brzmienia. Niespodzianką jest utwór Ja-tu, Ty-tam zaśpiewany w duecie z Piotrem Fronczewskiego oraz gościnny udział akordeonisty Marcina Wyrostka.


 


Słowa - Stanisława Celińska
(poza utworami "Mija raz dwa" oraz "Ja-tu, Ty- tam" do tekstów Doroty Czupkiewicz)
Muzyka - Maciej Muraszko
Gościnnie na płycie:
Piotr Fronczewski - śpiew,
Marcin Wyrostek - akordeon oraz chór "Zaczarowana melodia" ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu pod dyrekcją Ewy Kuśnierek.
Aranżacja oraz produkcja muzyczna - Maciej Muraszko
Realizacja dźwięku, miks i mastering - Sergiusz Supron
W nagraniach udział wzięli: Wojciech Olszewski, Kuba Frydrych, Krzysztof Samela, Julia Muraszko, Wojciech Czemplik, Tomasz Lisiecki, Paweł Pełczyński,Janusz Muraszko i Maciej Muraszko.


______________________
Kalendarz wydarzeń
  odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).  
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand