Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Przebój sezonu komedia nieprzewidywalna

Gdzie?
Przebój sezonu komedia nieprzewidywalna

Bilety:
-https://eticket24.pl/przeboj-sezonu-komedia-nieprzewidywalna-bydgoszcz-28-pazdziernika-sobota-16-00-e139.html
Cena biletu: 85 zł
Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.  Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan…
To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok  będzie spijał nektary Twojej kariery.
To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.
Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.  Nawet się nie spodziewasz. JAKIE!!!!

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand