Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Senior aktywny i kreatywny - cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów

Gdzie?
Senior aktywny i kreatywny - cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na nowy cykl bezpłatnych warsztatów plastycznych dla seniorów. Start w najbliższą sobotę 28 stycznia o godzinie 12.00. Tego dnia odbędą się warsztaty zdobienia wazonów techniką decoupage.
Udział w warsztatach kreatywnych to dla seniorów okazja spotkania osób o podobnych zainteresowań i wykonania niepowtarzalnych przedmiotów. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz rozpoczyna kolejną edycję bezpłatnych warsztaty kreatywne dla seniorów. Pierwsze zajęcia z tegorocznego cyklu odbędą się już w sobotę 28 stycznia.
Podczas styczniowego spotkania uczestnicy poznają technikę ozdabiania decoupage, która sprawia, że przedmioty zyskują charakterystyczny, postarzony wygląd. Wykorzystując specjalne preparaty, papierowe wzory i naturalne dodatki, z butelek i innych szklanych naczyń, seniorzy wykonają dekoracyjne wazony. Wykonane ozdoby będzie można zabrać do domu.
Kolejne zajęcia z jesiennego cyklu „Kreatywny senior” odbędą się:
- 25 lutego – kubistyczne portrety
- 18 marca – wiosenne dekoracyjne wianki
Warsztaty kreatywne dla seniorów odbędą się 28 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W zajęciach można będzie wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand