Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wieczór polskiego ROCKA!

Gdzie?
Wieczór polskiego ROCKA!

Informacje od Organizatora:
Już 22 października zapraszamy na drugi wieczór polskiego ROCKA w Lloydzie!
Tego wieczoru usłyszycie ze sceny największe hity zespołów: "Kobranocka", "Sztywny pal Azji", "Republika", "Maanam" oraz "Lady Pank".
Otwarcie: 18:00
Start Koncertu : 20:00
Bilet ---> https://bkb.pl/79974-d2c79
https://goingapp.pl/.../wieczor.../pazdziernik-2022
I Pula - 60zł
II Pula - 70zł
Na scenie wystąpi dla Państwa na żywo zespół "1984" : Michał Skoczek - wokalista szerzej znany w bydgoskim środowisku muzycznym. To również autor tekstów i muzyki. Swoje uznanie zdobył biorąc udział w niezliczonej ilości lokalnych koncertów, co zaowocowało wspólnymi koncertami u boku cenionych artystów takich jak: Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Grzegorz Skawiński, Zbigniew Krzywański, czy Kasia Kowalska. Jacek Szafraniec - sesyjny basista/ kontrabasista, kompozytor, producent, członek zespołu Anny Dąbrowskiej. Waldemar Franczyk - zainteresowania muzyką rozrywkową w połączeniu z doświadczeniem i warsztatem muzyki klasycznej i współczesnej pozwalają mu na poruszanie się w wielu nurtach muzycznych. Obecnie jest wykładowcą klasy perkusji w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, nauczycielem w Szkole Muzycznej I st. w Chełmży oraz w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu na Wydziale Jazzowym. Rafał Karasiewicz - kompozytor, pianista, aranżer i producent. Oprócz ożywionej działalności koncertowej, czynnie udziela się jako pedagog m. in. we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Studium Musicalowym przy Teatrze Muzycznym Capitol i od 2013 roku podczas corocznej edycji Warsztatów Bluesowych w Puławach. Tomasz Pacanowski - jest czynnym muzykiem koncertującym oraz studyjnym, zajmuje się również kompozycją ,pracuje także w studio nagraniowym oraz jako pedagog. Wielokrotnie odwiedzał z koncertami Azję, Amerykę Północną oraz Europę. Podczas pracy artystycznej współpracowałem na scenie i w studio z wieloma rodzimymi artystami.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand