Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Adonis ma gościa

Gdzie?
Adonis ma gościa

ADONIS MA GOŚCIA Papuga Adonis myśli, że jest najpiękniejszym i najmądrzejszym królem, mieszka we wspaniałym pałacu, a ci, którzy go karmią, to jego służący. Kiedy do klatki trafia potrącona przez auto wrona, cały świat Adonisa staje na głowie. Wrona tłumaczy mu, że nie jest królem, tylko niewolnikiem, a jego pałac, to klatka. Wspólne przebywanie dzikiej wrony i wytresowanej papugi, prowadzi do wielu zaskakujących i zabawnych zdarzeń. Kiedy ptaki poznają się bliżej, Adonis dowiaduje się, co to jest przyjaźń, wolność oraz swoboda latania. W końcu oba ptaki planują wspólną, wielką ucieczkę… Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 6 – 11 lat, na którym rodzice i opiekunowie również będą się świetnie bawić. Wartka i bardzo zabawna akcja, wpadające w ucho piosenki oraz ponadczasowe przesłanie, gwarantują niezapomniane wrażenia, zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. Spektakl trwa około 90 minut z jedną przerwą. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami

Bilety w cenie 40 zł. dostępne pod nr tel. 504 036 220
Kasa Kina pok. 3 (parter) tel. 52 371 27 39 pon-piąt. 9.00-17.00
oraz na   www.kupbilecik.pl   , biletyna.pl


____________________


Kalendarz wydarzeń   odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand