Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Aleksandra Meler, Piotr Szczepańczyk – Koncert piosenek Kaliny Jędrusik

Gdzie?
Aleksandra Meler, Piotr Szczepańczyk – Koncert piosenek Kaliny Jędrusik

Zapraszamy na koncert piosenek Kaliny Jędrusik w wokalnym wykonaniu Aleksandry Meler, której swą grą na gitarze towarzyszyć będzie Piotr Szczepańczyk.
Aleksandra Meler to mieszkanka Brzozy Bydgoskiej. Na co dzień wykonuje pracę nauczyciela muzyki, plastyki i techniki. W 2012 r. w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy zdobyła również zawód muzyka wokalisty. W jej repertuarze znaleźć można piosenki popularne, musicalowe, poetyckie oraz klasyczne pieśni. Fascynuje ją śpiewanie w chórach. Jest laureatką przeglądów piosenki m. in. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego Jeremiego Przybory w Kutnie (wyróżnienie w 2005 r.), Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Poetyckiej „O Złote Koło Młyńskie” w Stargardzie Szczecińskim (III miejsce w 2006 r.) czy Festiwalu piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije” w Bydgoszczy (wyróżnienie w 2017 r.).


Piotr Szczepańczyk, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, pomimo, że zagra na gitarze akustycznej, zdecydowanie bliższa mu jest gitara basowa. Najczęściej grywa z zespołem Sigals oraz z bydgoskim bardem Leonardem Lutherem. Aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym swojego ukochanego miasta jako muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer oraz początkujący youtuber


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca” i Województwa Kujawsko-Pomorskieg


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand