Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Banjo Boys w ciemnościach

Gdzie?
Banjo Boys w ciemnościach

W absolutnych ciemnościach każdy z widzów będzie wprowadzany na salę koncertową przez... niewidomego szefa Światłowni.  W absolutnych ciemnościach posłuchacie duetu Banjo Boys. Sami zobaczycie, jak pięknie się słucha muzyki, kiedy nie przeszkadzają dodatkowe bodźce. Ilość miejsc ograniczona, polecamy rezerwację w Światłowni, telefonicznie lub e-mailem. Wejściówka – 40 zł.


Banjo Boys o sobie: Mamy problem. Ze sobą. Nie umiemy usiąść na tyłku i siedzieć... Musimy ciągle się ruszać! Musimy chodzić po Bieszczadach, Beskidach, Karkonoszach, Tatrach, Alpach, Andach, Atlasie... Raz po raz pożeglujemy. I musimy łazić z tymi gitarami bo mogą się przydać... Wędrówka i Muzyka to nasza definicja.
Na początku były harcerskie przeglądy, potem ogólnopolskie festiwale i super projekty, w których ciągle jesteśmy aktywni: Zagrali i Poszli (założyliśmy ten zespół i gramy w nim non stop! W przyszłym roku będzie trzydziestolecie!), Czarna Mandolina, Tom Bishop i kilka innych... Nie sposób wszystkie wymienić...
Stawiamy na folkową interpretację popularnych utworów i oryginalne instrumenty, na akustyczną, żywą muzykę - gitary, banjo, mandolinę, przeszkadzajki perkusyjne. Zapraszamy na wspólne śpiewogranie!


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand