Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Otwarcie Parku iluminacji - Odnaleziony Świat

Gdzie?
Otwarcie Parku iluminacji - Odnaleziony Świat

Zapraszamy na Wielkie Otwarcie parku iluminacji Lumina Park w Bydgoszczy!


„Odnaleziony Świat" po raz pierwszy w bydgoskim Myślęcinku!


Na terenie "Zaginionego Świata" w Parku Rozrywki, należącego do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek, położonego przy ulicy Rekreacyjnej, już 4 listopada rozbłyśnie iluminowana atrakcja - "Odnaleziony Świat”. To tutaj nastąpiło zderzenie przeszłości z przyszłością. Roboty przybyły na spotkanie rezydującym w Myślęcinku dinozaurom, tworząc razem niespotykane dotąd połączenie. Brzmi ciekawie? Wygląda jeszcze lepiej! Roboty znalazły się w Bydgoszczy nie bez powodu! Przyleciały świętować setną rocznicę urodzin Stanisława Lema… Dlatego w Bydgoszczy melexy stały się LEMexami, a roboty noszą imiona, które na pewno gdzieś już słyszeliście…


Niezastąpieni pracownicy Leśnego Parku i wrocławskiej spółki Lumina zadbali też o warstwę grywalizacji, przygotowując mapkę dostosowaną dla dzieci, która pozwoli im odkryć na nowo dinozaury, które rezydują w "Zaginionym Świecie". Oprócz blisko kilometrowej ścieżki „Odnalezionego Świata”, przygotowaliśmy dla Was także punkty gastronomiczne z napojami oraz jedzeniem na wynos i dodatkowe świetlne atrakcje dla dzieci.


WAŻNE INFORMACJE
Zaczynamy o 16:40! W pierwsze dni po otwarciu (do 14.11) park iluminacji pozostanie otwarty od godziny 16:40 do godziny 21. Ostatnie wejście odbywa się o godzinie 20.   BILETY DOSTĘPNE WKRÓTCE   Na terenie parku iluminacji znajdą się punkty gastronomiczne, w których można zakupić ciepły napój oraz posiłek na wynos. Do Parku Iluminacji można wejść z psem na krótkiej smyczy. Na terenie Parku można przebywać bez limitu czasowego.


PARKING  
Przy pętli tramwajowej przy ul. Rekreacyjnej zapewniono odpowiednią liczbę bezpłatnych miejsc parkingowych.Zapraszamy całe rodziny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 1

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand