Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Zaduszki bluesowo-rockowe

Gdzie?
Zaduszki bluesowo-rockowe

Z okazji Zaduszek, już po raz trzeci w Hangarze Kultury, będą mieli Państwo możliwość spędzić wieczór w bluesowo-rockowym klimacie piosenek inowrocławskiego zespołu STARA SZKOŁA, który w zeszłym roku obchodził swoje 10-lecie! Właśnie ukazała się druga płyta zespołu pt. „Koncert” z gościnnym udziałem Józefa Skrzeka, Apostolisa Anthimosa i Michała Kielaka. Nowy krążek jest zapisem jubileuszowego koncertu, który odbył się w lutym 2020 roku.
Zespół o sobie:
Zespół Stara Szkoła istnieje od 2010 roku. Utworzyła go przyjacielska grupa facetów, wtedy po 50-tce, dla większości to pierwszy muzyczny zespół. Panowie grają własne kompozycje, których ważnym aspektem są niebanalne, budzące refleksje, autorskie teksty. Trudno określić styl tej muzyki balansujący pomiędzy blues – rockowymi, a w przypadku płyty „Coraz bliżej”, rock – bluesowymi brzmieniami. Naturalność i szczerość to główne cechy, zarówno muzyki jak i tego co widzimy na scenie.
Stara Szkoła gra w składzie: Iwona Gulczyńska – skrzypce; Tomek Kuczma – wokal, gitara; Sławek Kuczma – bas; Dziniu Monasterski – perkusjal; Heniu Chyła – instrumenty perkusyjne.


Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu dostępne na stronie HANGARU KULTURY.


_____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand