Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Detektywa Pozytywki spacer po tym, czego już nie ma

Gdzie?
Detektywa Pozytywki spacer po tym, czego już nie ma

Tym razem znany Wam już doskonale Detektyw Pozytywka pojawi się na bydgoskich ulicach w zupełnie unikalnym, inscenizowanym spektaklu połączonym ze zwiedzaniem budynków i miejsc, których… już nie ma! Zapraszamy 3 czerwca na godzinę 15:00. Nie możecie tego przegapić!
Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 5-10 lat. By wziąć w nim udział, należy dokonać rezerwacji miejsca telefonicznie, dzwoniąc pod numer 887 467 102 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) lub mailowo, pisząc na adres bow2@teatrkameralny.com. Koszt biletu to 30 zł. Rezerwację będzie można opłacić w dniu zwiedzania w miejscu zbiórki, tj. w Amfiteatrze przy Spichrzach (ul. Grodzka 11, oddział Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy). UWAGA – płatność tylko kartą, nie przyjmujemy gotówki! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Autorem scenariusza wydarzenia jest Grzegorz Kasdepke. Wykreowana przez niego postać Detektywa Pozytywki tym razem pojawi się – wyjątkowo – na bydgoskich ulicach, niezmiennie jednak wspierając młodych entuzjastów zagadek, wskazując ślady, dzieląc się posiadanym doświadczeniem. Dzieci będą miały możliwość wcielenia się w detektywów-amatorów. Będą tropić, węszyć i szukać poszlak.
Interaktywne zwiedzanie ma być okazją do nauki uważności i dedukcji, poznania historii Bydgoszczy oraz – oczywiście – zabawy poprzez teatr i z teatrem. Zwiedzanie z udziałem aktorów, wzbogacone o kryminalną intrygę, to szansa nie tylko na historyczny spacer, ale również na dobrą zabawę oraz niezapomniane doświadczenie. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję, by poznać miasto, wątki lokalne oraz odbyć podróż w czasie i przestrzeni.


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand