Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

SALE z książkami. KIERMASZ przeczytanej KSIĄŻKI DLA DZIECI

Gdzie?
SALE z książkami. KIERMASZ przeczytanej KSIĄŻKI DLA DZIECI

Informacje od Organizatora:
TUŻ PRZED DNIEM DZIECKA zapraszamy Was na RODZINNY KIERMASZ KSIĄŻKI PRZECZYTANEJ.
KSIĄŻKI I MIŁOŚĆ TO DWIE WIELKIE, NAJWAŻNIEJSZE, RZECZY, KTÓRE MOŻEMY DAĆ DZIECIOM. Inne dziecięce prawa i potrzeby też dużo łatwiej jest nazywać i szanować z książkami właśnie. Przybądźcie do nas, do TuCzyTam,  już kolejny raz, z przeczytanymi przez Was książkami dla dzieci i wielką ochotą na nabycie i poznanie kolejnych. Wiecie, jak cenimy książki, jak zależy nam na tym, byście je poznawali, wciąż nowe... BYŚCIE CZYTALI. Udostępnimy Waszym rodzinom możliwość wystawienia się z tym cennym towarem, byście mogli sprzedać/wymienić te pozycje literatury dziecięcej,  z których już wyrośliście, a następnie mogli nabyć to, czy owo od rodziny ze stoiska obok. Sprzedawać i kupować możecie książki dla dzieci, o dzieciach, puzzle i gry planszowe... Mamy nadzieję, że gościnne pomieszczenia ( SALE :) ) wypełnią się książkami, stoiskami, ATRAKCJAMI  i Wami.
Oprócz, sprzedaży, kupna i wymiany książek zaplanowaliśmy okołoksiążkowe aktywności.
Wyjdziecie bogatsi.
Wstęp wolny, miejsce dowystawienia też udostępniamy ZA DARMO. Czas trwania od 10.00 do 14.00 . Rejestracja stoisk: email tuczytam@op.pl do 20 maja,  w temacie piszcie "SALE".
Przewidujemy również możliwość wystawienia dla rękodzielników tworzących np. sensoryczne książki dla dzieci, jednak w pierwszej kolejności rozpatrzymy zgłoszenia rodzin z używanymi książkami. Gdyby okazało się, ze liczba zgłoszeń jest większa niż liczba przewidzianych miejsc, zdecyduje kolejność wpłynięcia emaili.
Impreza będzie towarzyszącą względem Frymarku Bydgoskiego.
Organizacja kiermaszu jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Bydgoszczy.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand