Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Impulsy #3: Joanna Krukowska - Przejściówka z milionem wejść. Inspiracje z gdyńskiego UrbanLabu - spotkanie online

Impulsy #3: Joanna Krukowska - Przejściówka z milionem wejść. Inspiracje z gdyńskiego UrbanLabu - spotkanie online

Informacje od Organizatora:
Zainspirowani skierowanym do nas pytaniem: „Kiedy UrbanLab w Bydgoszczy?” postanowiliśmy dowiedzieć się o nim więcej u źródła – w Gdyni, gdzie UrbanLab funkcjonuje pilotażowo, jako jeden z dwóch pierwszych w Polsce, od 2019 roku. Do rozmowy zaprosiliśmy Joannę Krukowską zarządzającą gdyńskim UrbanLabem. Na spotkaniu dowiemy się, czym właściwie jest miejskie laboratorium i jakie korzyści z niego płyną. Zobaczymy ciekawe przykłady działań, w które angażują się wespół mieszkańcy, urzędnicy, ale też władze miasta. Zastanowimy się, jak te inspiracje możemy przenieść na nasz, bydgoski grunt, by żyło nam się w mieście lepiej. Wreszcie – dowiemy się, o co chodzi w przejściówce z milionem wejść.
Kierowniczka działu oraz koordynatorka merytoryczna. W ramach swojej codziennej pracy zarządza działaniami i rozwojem gdyńskiego UrbanLabu, wspiera działania Zespołów Tematycznych i Grupy Strategicznej, koordynuje wątki „cyfrowe” – implementację platformy IT do partycypacji społecznej i współpracę przy portalu otwarte dane. Aktywnie włączona merytorycznie w obszar adaptacji do zmian klimatu.
Badaczka społeczna, doktorantka socjologicznych studiów doktoranckich w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego, obecnie opracowuje badania własne nad zjawiskiem food-sharingu w Polsce. Koordynatorka i realizatorka prac terenowych, projektów badawczych z sektora kultury, społeczności lokalnych.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand