Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Forum Aktywnego Seniora 2021

Forum Aktywnego Seniora 2021

Informacje od Organizatora:
Pięć paneli tematycznych przez pięć kolejnych dni - od 22 do 26 marca online!
Przez pięć dni spotkań online poruszać będziemy tematy ważne dla osób po 60. roku życia. Zaczynamy w poniedziałek, 22 marca br. Będziemy rozmawiać m.in. o zdrowiu psychicznym w czasie pandemii, przygotowywaniu ogrodu na wiosnę oraz o tym, jak dogadywać się między pokoleniami.
To już druga edycja Forum Aktywnego Seniora, którą organizujemy online! Poprzednia odbyła się w listopadzie 2020 roku i zgromadziła przed ekranami tysiące seniorów. Podczas aktywnego tygodnia każdego dnia gościliśmy wybitnych specjalistów z różnych dziedzin. Naszymi prelegentami byli m.in. Rafał Maserak, który opowiadał o nauce tańca oraz Joanna Keszka, ekspert od libido i randkowania po 60-tce.
II Forum Aktywnego Seniora. Jakie będą tematy prelekcji
Od 22 do 26 marca zawsze o godzinie 12.00 zaprosimy seniorów, by rozwijali swoje pasje lub zainteresowali się nowymi tematami. Pokażemy im również jak można aktywnie spędzać wolny czas.
Oto tematy prelekcji II Forum Aktywnego Seniora:
Poniedziałek, 22 marca br. - Prof. Jerzy Bralczyk "Jak dogadać się między pokoleniami?"
Wtorek, 23 marca br. - dr Ludmiła Zając-Lamparska i Karin Lesiak "Zdrowie psychiczne i fizyczne w dobie pandemii". Ekspertki wyjaśnią, jak zadbać o zdrowie psychiczne i jak radzić sobie ze stresem w czasie pandemii. Podpowiedzą, jak radzić sobie z problemami, nie tracąc dobrego humoru. I co wspólnego ma z tym śmiechojoga?
Środa, 24 marca br. - Piotr Wódkowski "Ludzkim głosem o prawie: prawa konsumenta, jak nie dać się oszukać i jak walczyć o swoje prawa"
Czwartek, 25 marca br. - Dominik Strzelec "Jak przygotować ogród na wiosnę?"
Piątek, 26 marca br. - Artur Dobiegała "Podróże po regionie".
Wideorelacje z II Forum Aktywnego Seniora będziemy prowadzić na naszych stronach internetowych: pomorska.pl/senior, expressbydgoski.pl/senior oraz nowosci.com.pl/senior i Facebooku "Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości".
Każdego dnia transmisje rozpoczniemy o godz. 12.00
Prelekcje wideo będą ogólnodostępne - oznacza to, że aby wziąć w nich udział, nie trzeba się nigdzie logować, czy rejestrować. Wystarczy wejść na stronę w czasie trwania Forum i uruchomić wideorelację jednym kliknięciem.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand