Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Detektyw w muzeum

Gdzie?
Detektyw w muzeum

Detektyw Pozytywka powraca do Muzeum Mydła i Historii Brudu!
Komu nie udało się dołączyć do wrześniowej edycji tego wydarzenia, będzie miał okazję spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek już w najbliższą sobotę, 13 marca. Interaktywny spektakl odbędzie się o 10:30 i 12:00.
Autorem scenariusza wydarzenia jest Grzegorz Kasdepke. Wykreowana przez niego postać Detektywa Pozytywki będzie się pojawiała na muzealnych korytarzach, wspierając młodych entuzjastów zagadek, wskazując ślady, dzieląc się posiadanym doświadczeniem. Dzieci będą miały możliwość wcielenia się w detektywów-amatorów. Będą tropić, węszyć i szukać poszlak. Tym razem oprócz Pozytywki spotkacie między innymi Fiu-Bździu, prawdziwą fankę naszego Detektywa. Pojawi się też Baba z praniem i nieźle namiesza. Będzie się działo!
Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 5-10 lat. By wziąć w nim udział, należy dokonać rezerwacji miejsca pod numerem 52 515 70 15 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00). Koszt biletu to 25 zł. Rezerwację będzie można opłacić w Muzeum Mydła i Historii Brudu (ul. Długa 13-17) w ten sam dzień, w którym odbędzie się wydarzenie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand