Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Targ Staroci "Klamoty z duszą" i zbiórka na rzecz WOŚP

Gdzie?
Targ Staroci "Klamoty z duszą" i zbiórka na rzecz WOŚP

Informacje od Organizatora:
Kolejna, trzecia odsłona Targu Staroci "Klamoty* z duszą". Pierwszy i drugi Targ spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, więc zapraszamy kolejny raz na podwórko Fanaberii ☺Będzie też okazja przyłączyć do
zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Są u nas dwie skarbonki, które mamy wielką nadzieję, wspólnie wypełnić!
Dla wolonariuszy, jak co roku, mamy ciepły napój☺
Juz za 7 dni będzie kolejna okazja, żeby kupić i ocalić od zapomnienia przedmioty o ponadczasowej urodzie i wielkiej wartości przez to, że są stare lub bardzo stare i mają ogromny ładunek sentymantalny. To może być kolejny eksponat do kolekcji i jej zaczątek.
W najbliższą niedzielę na stołach w naszym ogródku będą kolecjonerzy starych przedmiotów, sprzedający swoje skarby.
Kontunuujemy też kolejny kiermasz Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt ANIMALS, choć już w okrojonej formie. Zebrane pieniądze ze sprzedaży drobiazgów, przekażemy cudownym ludziom z ANIMALSÓW na ich codzienne, nieocenione działania na rzecz zwierząt: leczenie, sterylizację, dokarmianie bezdomnych kotów. Stoją też u nas od pół roku dwie, zabawne skarbonki, gdzie można wrzucić grosz lub kilka na rzecz pomocy zwierzakom. ANIMALSÓW można też wesprzeć przynosząc (przez okrągły rok!) do nas karmę dla kotów (dla psiaków też się przyda).


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand