Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

pARTyzant - koncert online na żywo

Gdzie?
pARTyzant - koncert online na żywo

23 stycznia 2021, godz. 19.00 / FB Miejskiego Centrum Kultury, Emcek Bydgoszcz YT
pARTyzant – koncert online na żywo
Zespół pARTyzant to rodzinny duet, który tworzą światowej klasy gitarzysta Krzysztof Toczko oraz grający na perkusji i instrumentach perkusyjnych Mikołaj Toczko. Muzycy poruszają się płynnie pomiędzy różnymi stylistykami. Nie brakuje mocnych rockowych riffów czy bluesowych smaczków. Ważnym elementem każdego koncertu jest interakcja z publicznością oraz nieskrępowana improwizacja. Na repertuar składają się kompozycje własne przeplatane oryginalnymi interpretacjami znanych tematów.
Krzysztof Toczko początek swojej działalności artystycznej zawdzięcza grupie DŻEM, z którą współpracuje do dziś, a w latach 1991-1994 stale jej towarzyszył grając na akordeonie, harmonijce ustnej i gitarze (muzyk gości na sześciu wydawnictwach zespołu). Gitarzysta do perfekcji opanował trudną i widowiskową technikę tappingu oburęcznego, która umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie. Ową wirtuozerię doceniło już 7 milionów widzów śledzących kanał YouTube artysty.
Więcej na: FB Partyzant NEWS YT: youtube.com/user/partyzgit


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand