Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Cancelled: Operowy zawrót głowy

Gdzie?
Cancelled: Operowy zawrót głowy

Opera przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz ich opiekunów. Bajka ma charakter familijny i edukacyjny.Treści adresowane zarówno do młodych, jak i dorosłych widzów. Ideą spektaklu jest zaznajomienie dzieci z formą klasycznej opery (w tym z szeroko rozumianą estetyką muzyki klasycznej), ukazanie im piękna i bogactwa naszego rodzimego języka oraz zachęta do poprawnego posługiwania się polszczyzną.
Doskonała okazja , by w formie zabawy z dziećmi odkryć piękno opery i razem z nimi przełamać wiele językowych trudności. W naszym przedstawieniu pojawią się wspólne ćwiczenia oraz pojedynki „na słowa”. Główni bohaterowie to Kropka, "gwiazda operowa" ,która na scenie czuje się jak u siebie w domu oraz romantyczny, nieco roztargniony i zagubiony Wykrzyknik.
Premiera,pierwotnie przewidziana na salę kameralną im. prof. F. Krysiewiczowej, w przypadku obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych zrealizowana zostanie na scenie głównej Opery Nova.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand