Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Tupot Poetycki #40 | SLAM + Willa Kosmos

Gdzie?
Tupot Poetycki #40 | SLAM + Willa Kosmos

Informacje od Organizatora:
40. SLAM Poetycki w Bydgoszczy i koncert poznańskiego tria Willa Kosmos, którego członkiem jest znany i lubiany slamer Smutny Tuńczyk.
| SLAM
na stałe w Bydgoszczy od 4 lat; pojedynek poetów!
otwarta scena - każdy może wystąpić w dowolnej formie - zasady: poeta nie używa rekwizytów, ani muzyki • poeta prezentuje swój własny tekst •  poeta ma 3 minuty
To Wy droga Publiczności jesteście jury od samego początku do końca! Dla czwórki półfinalistów sprawy od Plexus Of Infinity. Dla zwycięzcy nagroda w wysokości 100 PLN.
co robić żeby wystąpić? pisz maila na vive_memor@vp.pl (ilość miejsc ograniczona)
| KONCERT
Willa Kosmos, czyli urozmaicona przestrzeń osobista na miarę naszych możliwości
Kamienice, nowe bloki, hotele, motele. Wszystko na wynajem.
Jest także Kosmos. Miejsce bez umowy, bez zobowiązań. Pierwsze schronienie po wyprowadzce z rodzinnego miasta. Chwilowy azyl zarówno dla poszukujących, jak i poszukiwanych.
Mamy wolne pokoje.
Na terenie ośrodka można spożywać napoje alkoholowe i palić wyroby tytoniowe. Lokatorów nie obowiązuje cisza nocna. Należy jednak bezwzględnie pamiętać o pozostawieniu po sobie porządku.
Willa Kosmos powstała pod koniec 2016 roku w Poznaniu w wyniku korzystnego zbiegu okoliczności. Początkowo był to twór zupełnie nieokreślony, wymykający się spod kontroli. Poszukiwania konwencji płynnie łączącej rozmaite inspiracje oraz wrażliwości muzyczne Olka, Wojtka i Antka zajęły wiele czasu. Na drodze regularnych improwizacji zespół wyklarował swój unikatowy język, w którym intuicyjność, chaotyczność oraz nieskrępowana ekspresja znakomicie współgrają z drygiem do ładnych kompozycji i błyskotliwych tekstów.
Owocem godzin spędzonych na graniu w piwnicy nieopodal Śródki jest debiutancki album zatytułowany ,,Wszystko Będzie Dobrze”, który ukaże się na początku 2020 roku. Składające się na niego 8 utworów to autobiograficzny punkrockowy kolaż w nowym stylu; zestaw, który emanuje buntem, ironią, przekorą nostalgią i nonszalancją. Kompozycje Willi powinny przemówić do wszystkich, którzy od muzyki oczekują zaskoczeń i intensywnych emocji. Dla fanów Idles, A Place To Bury Strangers, CKOD, Nirvany…
bilet: 15 pln | występujący free


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand