Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Zimowe warsztaty wokalne z zespołem bdgVOICES

Gdzie?
Zimowe warsztaty wokalne z zespołem bdgVOICES

Lubisz śpiewać? A może chciałbyś rozpocząć przygodę z muzyką? Bez względu na wcześniejsze doświadczenia muzyczne, znajdziesz tutaj coś dla siebie. Zapraszamy młodzież i dorosłych, którzy pragną przy okazji dobrej zabawy poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu śpiewu.
Druga edycja warsztatów wokalnych odbędzie się w dniach 24.01-26.01.2020 w Salonie Hoffman w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Podczas trzech spotkań uczestnicy zdobędą możliwość pracy w zespole wokalnym, odbycia indywidualnych konsultacji z instruktorem, udziału w warsztatach z zakresu fizjologii narządu mowy, wypracowania prawidłowego toru oddechowego, podstaw emisji głosu mówionego i śpiewanego z elementami logopedii, nauki podstaw pracy w studiu muzycznym, a także udziału w realizacji nagrania audio-video utworu opracowywanego z zespołem podczas warsztatów.
Warunkiem udziału w warsztatach jest dostarczenie osobiście lub nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w terminie do 10 stycznia 2020 roku (decyduje data stempla pocztowego) oraz uiszczenie opłaty za uczestnictwo w warsztatach w wysokości 100 zł w tym samym terminie. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział.
Zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: Marta Wierzbiańska 52 585 15 02 wew. 107 lub e-mailem: bdgvoices@kpck.pl


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand