Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Po co mi architekt wnętrz? - wykład Moniki Pyszczyńskiej

Gdzie?
Po co mi architekt wnętrz? - wykład Moniki Pyszczyńskiej

Kiedy należy zwrócić się o pomoc do architekta wnętrz?
Dlaczego warto zatrudnić architekta wnętrz?
Na czym polega jego praca?
Jak kolejno wyglądają etapy projektu?
Czym różni się architekt wnętrz od projektanta i dekoratora?
- to tylko niektóre z zagadnień, które pozwolą zapoznać się z tajnikami pracy architekta wnętrz, o których – wykorzystując swoje zawodowe doświadczenia – opowie Monika Pyszczyńska.
Monika Pyszczyńska urodzona 01 sierpinia 1993 w Bydgoszczy. Absolwentka Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogicznego ASP w latach 2016 - 2018. Studia pierwszego stopnia odbyła na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na kierunku Architektura Wnętrz (2013 - 2016). Absolwentka Liceum Plastycznego w Bydgoszczy (2009 - 2013). Artystyczne pasje rozwijała w Akademii Fotografii w Warszawie. Zaraz po ukończeniu studiów zdobywała doświadczenie w warszawskiej pracowni architektonicznej. Swoją wiedzą i zamiłowaniem do sztuki dzieliła się z dziećmi z Fundacji Opiekuńcze Skrzydła Anny Radziwiłł. Obecnie nauczyciel Aranżacji Przestrzeni i Podstaw Projektowania w Liceum Plastycznym w Bydgoszczy oraz czynny zawodowo projektant. Zalożycielka NOM STUDIO.
Brała udział w różnorodnych projektach artystycznych. Jest laureatką II miejsca w Ogólnopolskim Plenerze Rzeźbiarskim w 2012 r. Rzeźba Szopki bożonarodzeniowej była wyeksponowana przed Urzędem Marszałkowskim w Toruniu w 2012 r. oraz na Rynku Starego Miasta w Bydgoszczy w kolejnych latach. Prace graficzne brały udział w wystawach i były publikowane m.in. katalogach Biennale w Płocku i Gdańsku. Wyróżniona w kategorii malarstwa podczas Biennale Malarstwa i Rysunku w Bielsko-Białej w 2012 roku. Regularna uczestniczka wystaw końcoworocznych i innych wystaw, np. arenaDESIGN w Poznaniu w 2016 r. jako projektantka krzesła.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand