Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Jesienna przygoda w parku

Gdzie?
Jesienna przygoda w parku

Informacje od Organizatora:
W programie gra terenowa i zwiedzanie Zaginionego Świata z przewodnikiem
Integralnymi częściami całej zabawy są gra terenowa i zwiedzanie z przewodnikiem Zaginionego Świata. Aby wziąć w niej udział, należy wysłać zgłoszenie wraz z informacją o liczbie uczestników na e-maila wera.alichniewicz@myslecinek.pl. Następnie już na miejscu trzeba kupić za 15 zł od osoby specjalną opaskę umożliwiającą udział w wydarzeniu (od godz. 11 w kasie Parku Rozrywki)  i można ruszyć z przygotowaną przez nas mapą na poszukiwania ukrytych na terenie parku elementów (w godz. 12-14), a w godz. 13 lub 15 udać się na wyprawę do świata pradawnych stworzeń razem z przewodnikiem, który opowie wiele szczegółów.  Zakup wejściówki uprawnia także do przebywania na terenie Parku Rozrywki w danym dniu.
W grze terenowej mogą brać udział grupy złożone z kilku osób lub pojedynczy uczestnicy. Ostatni chętni zostaną wypuszczeni na trasę o godzinie 14. Na zakończenie każda ekipa dostanie pamiątkowy certyfikat i drobny upominek.
Zapisy odbywać się będą od godziny 12 w piątek 18 września do godziny 10 w piątek 25 września. Limit uczestników to 60 osób. Spośród wszystkich zgłoszeń po wydarzeniu wylosowane zostaną dwa podwójne bilety łączone, a szczęśliwcy zostaną powiadomieni drogą mejlową.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand