Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

CzyTam Świat w Kamienicy 12. DZIEŃ DOBRY

Gdzie?
CzyTam Świat w Kamienicy 12. DZIEŃ DOBRY

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy ((jako Fundacja 12 Kamienica) na zmysłowe, sensoryczne spotkanie z książką i NAJmłodszymi.
O zaletach czytania mądrego rodzica nie trzeba przekonywać. Wiecie, że warto.
Niestety, praktyka pokazuje, że wielu dorosłych, jak też umiejących czytać dzieci, nie sięga po książki. Wynika to w dużej mierze z doświadczeń najwcześniejszego okresu dzieciństwa.
Oferujemy Wam sposób na rozkochanie NAJmłodszych w książkach. Zaprezentujemy Wam i Waszym dzieciom najlepsze książki dla niemowląt i przedszkolaków połączymy to z rodzicielską bliskością i zabawą rozwijającą każdy ze zmysłów (wykorzystując elementy terapii zaburzeń integracji sensorycznej). Dzięki tym zajęciom dzieci otrzymają to, czego potrzebują do harmonijnego rozwoju i na zawsze kojarzyć będą książki z Waszą obecnością i atrakcyjnym spędzaniem czasu. To da im szansę na miłość na całe życie :) Miłość do książek i wiedzy, tj. poznawania świata, czytania świata.
Warsztaty kierowane są do rodziców i dzieci o 1. do 4. roku życia. Każde spotkanie podporządkowane jest jednemu tematowi.
Koszt jednorazowego spotkania to 35 zł od pary rodzic plus dziecko.
Przewidujemy zniżki dla rodzeństwa i abonamenty.
ZAPISY (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń): email tuczytam@op.pl, w temacie wpisujcie "czytam 26", a w treści, imię i nazwisko swoje lub dziecka, wiek dziecka i swój nr telefonu. Po czym czekajcie na wiadomość zwrotną.
Zajęcia są autorskim projektem Lucyny Brzezinskiej- Eluszkiewicz.
Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz, polonistka, pedagożka, autorka scenariuszy interaktywnych zajęć z książką, promotorka czytelnictwa i animatorka kultury, a od niedawna absolwentka studiów z zakresu diagnozy i terapii SI. Mama dwóch synów. Wszystkie te kompetencje wykorzystuje w prowadzonych przez siebie zajęciach.
Formułę dla NAJmłodszych możecie podglądać tu: https://www.facebook.com/czytamswiat
Wykorzystana ilustracja Joanny Kłos pochodzi z książki z tekstem Marty Galewskiej-Kustry, pt. "Pucio mówi dzień dobry" wydanej przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand