Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

RSP2024 - Rajd Rowerowy do Nakła nad Notecią

Gdzie?
RSP2024 - Rajd Rowerowy do Nakła nad Notecią

Rozpoczynamy cykl rowerowych rajdów w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.


Zapraszamy wszystkich pasjonatów rowerów na niezapomniany rajd z Bydgoszczy spod Ratusza na Starym Rynku do przystani w urokliwym Nakle nad Notecią. Trasa liczy 30 km i prowadzi przez różnorodne tereny, które zapewnią uczestnikom nie tylko aktywność fizyczną, ale także okazję do podziwiania pięknych krajobrazów.


Pamiętajcie o konieczności zapisania się na ten wyjazd i limicie, który wynosi 150 uczestników! W tym roku następuje drobna zmiana - koszt udziału wynosi 5 zł. Chcemy w ten sposób uniknąć blokowania zapisów dla osób, które rzeczywiście z nami pojadą.


Rajd rozpocznie się o godzinie 11:00 przed Ratuszem na Starym Rynku w Bydgoszczy. Po krótkim briefingu uczestnicy wyruszą w trasę, która poprowadzi ich przez malownicze okolice i urokliwe wsie.


Po dotarciu do przystani w Nakle nad Notecią, uczestnicy będą mieli okazję odpocząć, zjeść pyszny posiłek przygotowany przez City Hotel.


U celu wybierzemy również dwie osoby, które otrzymają od Nas upominki niespodzianki!


Podobnie jak w ubiegłym roku spośród osób, które wezmą udział we wszystkich rajdach wybierzemy na ostatnim jedną, która otrzyma Voucher od Centrumrowerowe.pl w wysokości 500 zł.


I pamiętajcie to doskonała okazja do spędzenia aktywnego dnia na świeżym powietrzu w towarzystwie innych miłośników rowerów. Niezależnie od wieku czy doświadczenia, każdy może wziąć udział i cieszyć się przyjemnością jazdy na dwóch kółkach.


Link do zapisów :
https://b4sportonline.pl/aktywne_miasta/

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia oraz mnóstwo pozytywnej energii!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand