Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Terenowa Masakra 2024

Gdzie?
Terenowa Masakra 2024

Terenowa Masakra to bieg z wieloma przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. W środę (10.01) od godz. 18:00 ruszają zapisy na dwie tegoroczne edycje - czerwcową oraz wrześniową. Klimat Terenowej Masakry co roku przyciąga do Myślęcinka wszystkich tych, którzy chcą nie tylko rywalizować, ale też dobrze bawić się na trasie biegu.
W 2024 r. Terenowa Masakra zostanie zorganizowana w dwóch odsłonach: letniej (8-9 czerwca 2024) oraz jesiennej (21 września 2024). Strome wzniesienia do 40 m na odcinku 140 m, naturalne przeszkody wodne i terenowe, 40 zróżnicowanych utrudnień rozmieszczonych na trasie, to tylko kilka z zaplanowanych atrakcji. Bieg odbywa się w Myślęcinku, a na trasie na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.
4 dystanse do wyboru:
- 3 km (idealny dla debiutantów),
- 5 km (dystans dla każdego),
- 7 km (dla tych, dla których 5 km to już za mało),
- 10 km (klasyka Terenowej Masakry tutaj nie ma żartów).


Warto zarejestrować się już jutro, bowiem opłata startowa na dystansie 5,7 i 10 km dla  pierwszych 50 osób wynosi 119,99 zł, dla kolejnych 150 osób 129,99 zł. Opłata dla pierwszych 50 osób zarejestrowanych na dystansie 3 km to 99,99 zł. Namów znajomych do zapisania się w większej grupie i odbierzcie bonusy! Terenowa Masakra jest biegiem zespołowym, dlatego warto zebrać paczkę znajomych, zarejestrować się razem i skorzystać z dodatkowych gadżetów. Przy równoczesnym opłaceniu minimum 7 lub 12 osób z wykorzystaniem formularza do zapisów grupowych, każdy z członków grupy otrzyma voucher do  sklepu z gadżetami prowadzonym przez organizatora.
Szczegółowe informacji oraz zapisy na stronie www.terenowamasakra.pl. Miasteczko biegu wraz z biurem i strefą start – meta, znajdować się będą na Polanie Różopole.


W Terenowej Masakrze może wziąć udział każdy – mały i duży. Jutro ruszają też zapisy na Terenowe Dzieciaki - bieg z przeszkodami dla najmłodszych. Do wyboru jest kilka dystansów, na których dzieci mogą zmierzyć się z ciekawymi, bezpiecznymi atrakcjami. Dla każdego przygotowany jest podarunek, masa dobrej zabawy i opieka wolontariuszy. Do wyboru są trzy dystanse: 300 m, 500 m i 700 m. Opłata za start wynosi 40 zł.
Myślęcinek, na terenie którego odbędzie się Terenowa Masakra to największy, zajmujący ponad 830 ha, park miejski w Polsce. Są tu nie tylko lasy, pagórki i stawy. To miejsce, gdzie można wypocząć, uprawiać sporty i świetnie się bawić. W czasie Terenowej Masakry Twoja rodzina może skorzystać z licznych atrakcji: Ogrodu Zoologicznego, Akwarium Terrarium, Parku Rozrywki „Zaginiony Świat”, Ośrodka Rekreacji Konnej, Parku Rozrywki, Wakeparku czy plaż.
Zapisy na Terenową Masakrę potrwają  do 2 czerwca (edycja letnia) i  15 września (edycja jesienna) lub do momentu wyczerpania limitu uczestników.
Zapisy na stronie: https://terenowamasakra.pl/


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand