Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ

Gdzie?
KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ

Orkiestra Kameralna Filharmonii Pomorskiej Capella Bydgostiensis
Tomasz Filipczak - kierownictwo artystyczne, fortepian
Edyta Krzemień - śpiew
Karolina Trębacz - śpiew
Mirosław Wiśniewski - kontrabas
Przemysław Kuczyński - perkusja
Marcin Żebrowski - prowadzenie
program, który ma wielu miłośników, zawiera m.in. utwory z takich musicali i filmów jak:
Kraina Lodu 1, Kraina Lodu 2, Król Lew, medley z najstarszych bajek Disneya, Czarnoksiężnik z krainy Oz, Czarownice z Eastwick, Nędznicy.
Tomasz Filipczak, pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Koncertuje jako pianista z wieloma artystami, m.in. z Robertem Janowskim i Januszem Radkiem.
Edyta Krzemień, zadebiutowała rolą Christine Daaé w musicalu Webbera „Upiór w operze" w Teatrze Muzycznym Roma (płyta z tego musicalu otrzymała status potrójnej platyny). Wystąpiła w wielu przedstawieniach Romy. Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, nagrała utwory na płytę W poszukiwaniu dróg (platynowa płyta). Zajmuje się również dubbingiem.
Karolina Trębacz, solistka Teatru Muzycznego w Gdyni. Ma za sobą wiele ról, m.in. Heleny ze „Snu nocy letniej”, Sheily z „Hair”, Bell z „Pięknej i Bestii”, Pani Jeziora ze „Spamalota” czy Jagny z „Chłopów”. Brała udział w licznych koncertach gospel. Swojego głosu użyczyła postaciom z filmów.
Mirosław Wiśniewski, kontrabasista i gitarzysta basowy, muzyk sesyjny i koncertowy. Laureat nagród solistycznych i zespołowych zdobytych w Polsce, Belgii i Francji. Basista m.in. w zespole Zbigniewa Wodeckiego, któremu towarzyszył na scenie przez ostatnie 22 lata. Grał z muzykami ze światowej czołówki jazzu. Współpracuje m.in. z teatrem Studio Buffo.
Przemysław Kuczyński, perkusista, muzyk sesyjny, kompozytor, realizator nagrań. Współpracował z takimi artystami jak m.in.: Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Ścierański, Tomasz Filipczak, In-Grid, Craig David czy Michał Urbaniak i Włodzimierz Pawlik.
Marcin Żebrowski - dziennikarz, prezenter, konferansjer


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand