Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Spotkanie z Michałem Nogasiem

Gdzie?
Spotkanie z Michałem Nogasiem

Informacje od Organizatora:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza członków Dyskusyjnych Klubów Książki na spotkanie z dziennikarzem radiowym i prasowym Michałem Nogasiem połączone z promocją jego książki pt.  „Z niejednej półki. Wywiady” – 37 rozmów z polskimi i zagranicznymi autorami na 700 stronach! Będzie możliwość zakupu książki.
Od wielu lat przeprowadza wywiady z pisarzami w Polsce i za granicą. W latach 2000-2016 związany był z radiową „Trójką”, gdzie pełnił funkcję kierownika Redakcji Publicystyki,  współtworzył Radiowy Dom Kultury, a także prezentował wraz z Wojciechem Mannem książkowe nowości. Z Wojciechem Włodarczykiem przygotowywał archiwalny serwis radiowy „Tym żył świat”. Od 2016 roku mówi o literaturze w serwisie internetowym „Gazety Wyborczej”.  Od 2020 związany z Radiem Nowy Świat. Współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”.
Michał Nogaś jest pierwszym w historii Polskiego Radia dziennikarzem, który wchodził w skład radiowej Grupy ds. Kultury Europejskiej Unii Nadawców.
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 20.07.2021, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand