Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoska Masa Krytyczna

Gdzie?
Bydgoska Masa Krytyczna

Informacje od Organizatora:
Bydgoska Masa Krytyczna istnieje w naszym mieście od stycznia 2004 roku. Przez ten czas byliśmy i jesteśmy rowerowym sumieniem bydgoskiego samorządu i mieszkańców. Pokazujemy, że rower służy nie tylko do rekreacji, ale przede wszystkim do codziennych podróży. Podkreślamy przy tym jak ważne jest tworzenie dobrej i bezpiecznej infrastruktury rowerowej. Liczba kilometrów rowerowych dróg wciąż rośnie, ale podróżując po Bydgoszczy każdy widzi jak wiele jest jeszcze do zrobienia. Dlatego Bydgoska Masa Krytyczna nie ustaje w swoim działaniu i wraca na ulice, by zamanifestować obecność rowerzystów w ruchu ulicznym.
Czerwcowa BMK odbędzie się jeszcze niestety w ograniczonym zakresie, bo ze względu na obowiązujące rozporządzenia związane z pandemią może w niej wziąć udział tylko 150 osób. Z tego też powodu wprowadzamy obowiązkowe zapisy – tylko uczestnicy, którzy zapiszą się na stronie i otrzymają przed startem pamiątkową szprychówkę będą uznani za uczestników zgromadzenia.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand