Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Katarzyna Wachnik - koncert

Gdzie?
Katarzyna Wachnik - koncert

Urodziła się w Lublinie, wychowała Białej k. Radzynia Podlaskiego, a od 9 lat mieszka w Warszawie. Miała okazję współpracować z najwybitniejszymi Polskimi kompozytorami i dyrygentami takimi jak Adam Sztaba, Andrzej Zarycki czy Zbigniew Górny.
Z ogromną przyjemnością bierze udział w wydarzeniach charytatywnych wspierając swoim talentem innych. Miała okazję zaprezentować się nie tylko polskiej ale i zagranicznej publiczności występując gościnnie na festiwalu „Razem we Wspólnej Europie” w Monachium. Jest częścią wyjątkowej płyty, która powstała w 70 rocznicę Powstania Warszawskiego, opowieść, która zamienia się w dialog pokoleń 14/44. Oryginalne wiersze młodych twórców czasu walczącej stolicy zaśpiewane z niezwykłym wyczuciem rzeczywistości minionych dni w połączeniu z historią opowiedzianą przez raperów językiem dzisiejszej „ulicy”.
Miała przyjemność zaśpiewać z takimi artystami jak Ewelina Flinta, Kasia Wilk, Łukasz Zagrobelny i Marika.
Zwyciężczyni z 2009 r Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty organizowanego przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, uczestniczka VI edycji programu Must Be The Music, wyróżniona w programie Szansa na Sukces w 2009 r. oraz laureatka III miejsca w Festiwalu Widzących Duszą „Muzyka otwiera oczy”.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand