Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wirtualny Bydgoski Jarmark Świąteczny

Wirtualny Bydgoski Jarmark Świąteczny

Od 1 grudnia na stronie www.jarmark.bydgoszcz.pl znajdziemy ofertę wszystkich wystawców, którzy mieli pojawić się w tym roku na Moście Staromiejskim. Większość z nich rozpoczęła produkcję kilka miesięcy temu. Warto, w tym trudnym czasie wesprzeć ich kupując ich produkty za pośrednictwem jarmarku przeniesionego do internetu.
Na 26 wirtualnych stoiskach znajdziemy aromatyczne potrawy świąteczne, wypieki i słodycze, a także ręcznie robione ozdoby choinkowe i nietuzinkowe inspiracje na gwiazdkowe prezenty. Na jarmarku kupimy także bombki, ozdoby oraz rękodzieło, w tym m.in. zabawki czy biżuterię. Wystawcy będą oferować swoje produkty w dniach 1-31 grudnia.
Wirtualny jarmark świąteczny będzie także idealnym miejscem do składania świątecznych życzeń. Zachęcamy do zaglądania do kulinarnego kącika, w którym znajdą się przepisy na tradycyjne świąteczne dania. Tutaj możemy podzielić się także własnymi przepisami z innymi bydgoszczanami.


____________________
Kalendarz wydarzeń 
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej  (Android i iOS).  
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand