Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Jazzowa sobota

Gdzie?
Jazzowa sobota

To samo nazwisko, Kosętka, mogłoby sugerować, że Sara i Natan to małżeństwo. Nic bardziej mylnego! To kuzynostwo! Występują razem od dzieciństwa, dlatego tworzą bardzo zgrany duet.
Sara Kosętka - pianistka jazzowa, studentka fortepianu jazzowego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Ma na swoim koncie wspólpracę z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, MCK w Bydgoszczy czy Toruńskim Teatrem Muzycznym. Współtworzy zespół Marta Rubik Quintet. Jest rownież nauczycielem fortepianu w Fundacji Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy.
Natan Kosętka - skrzypek jazzowy, absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. W swoim dorobku ma współpracę z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu, a także z wieloma artystami i zespołami reprezentującymi różnorodne style muzyczne (Doktor Blues, Emilia Pawłowska, Missio Musica, Patrick's Hat). W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i zbierać grzyby.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand