Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Czy ten koncert to nie u Was?: Judyta Wenda - online

Gdzie?
Czy ten koncert to nie u Was?: Judyta Wenda - online

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „Czy ten koncert to nie u Was?”. Na scenie Salonu Hoffman tym razem zagości muzyka filmowa. Judyta Wenda zaprezentuje kompozycje z filmów polskich i zagranicznych, tych znanych i mniej znanych (utwory z filmowych adaptacji musicali, filmów oscarowych, a także kompozycje z filmów animowanych). Podczas koncertu wokalistce towarzyszyć będzie przy fortepianie Adam Lemańczyk.
Judyta Wenda jest absolwentką Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku (specjalność musical). Doświadczenie sceniczne zdobyła biorąc udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych, współpracując w trakcie koncertów i spektakli m.in. z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, Studiem Piosenki Teatru Polskiego Radia, Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem na Plaży w Sopocie, Narodowym Teatrem Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu czy Teatrem Impresaryjnym w Toruniu. Aktorka dubbingowa w gdańskim studiu „Tercja”. Laureatka i finalistka ogólnopolskich festiwali (m.in. „Serca Bicie” im. Andrzeja Zauchy w Bydgoszczy, „Pejzaż bez Ciebie” w Toruniu czy „Wschody” w Lublinie). Pomysłodawczyni, reżyserka, aktorka i wokalistka projektu Nowa Scena w Bydgoszczy. Studentka drugiego roku studiów magisterskich na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy (wokalistyka jazzowa).
Transmisję na żywo o 18.00 na profilu facebookowym KPCK, materiał opublikowany zostanie także na kanale YouTube.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand