Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Mózg on Screen vol.1

Gdzie?
Mózg on Screen vol.1

To nowy projekt, który czekał na swojej ujawinienie od wielu lat. Brak czasu i jasno określonego sensu sprawiały, że zawsze był odkładany na później. Teraz nadszed ten czas, więc bierzemy się do pracy.
Mózg on Screen to dwa zasadnicze rodzaje działań: retransmisje koncertów oraz innych wydarzeń artystycznych znajdujących się w przepastnych archiwach Mózgu oraz transmisje na żywo.
Na pierwszą taką transmisję zapraszamy Państwa 30 maja. Wydarzenie to nazwaliśmy po prostu “Mózg on Screen” vol.1 i będzie to około 2 godzinna audycja  przedstawiająca działania kilku artystów związanych z klubem Mózg w Bydgoszczy.
Wystąpią: Danuta Milewska, Zuzanna Szmidt, Krzysztof Freeze Ostrowski, Piotr Grygor, Grzegorz Pleszyński, Qba Janicki, Tom Skof, Sławek Janicki. Całość poprowadzi Monika Grabarek.
Transmisja prowadzona będzie z klubu Mózg w Bydgoszczy, zapraszamy publiczność z całego świata do udziału w wydarzeniu.
Audycja realizowana jest bez zewnętrznych subwencji finansowych dostępna będzie bezpłatnie. Zapraszamy państwa do zakupu biletów wsparcia poprzez zaprzyjaźniony z nami portal GOING: https://goingapp.pl/evt/2214195/?utm_source=facebook&utm_medium=event&utm_campaign=20200530_mozg_on_screen_internet.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand