Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Ze Szlakiem w świat! Vol. 1 - Buchanka Travellers

Ze Szlakiem w świat! Vol. 1 - Buchanka Travellers

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy Was na pierwszy (pilotażowy!) odcinek nowej serii spotkań ze Szlakiem TeH2O! Wraz z bydgoskimi podróżnikami wyruszamy w najodleglejsze zakątki świata, by poznać odległe kultury i miejsca, a jednocześnie pokażemy Wam, że równie ciekawe rzeczy dzieją się... tuż za rogiem.
W pierwszej części naszej serii w Galerii Sztuki Nowoczesnej zagoszczą Buchanka Travellers, czyli Robert Woźniak i Jarosław Derek. W 2018 roku odbyli absolutnie wyjątkową podróż. Pokonali ponad 15 000 km przez terytorium 13 krajów w zaledwie miesiąc! Dodatkowo, żeby podnieść sobie poprzeczkę zrobili to 30-letnim UAZem „Buchanka”, który nie jest ani komfortowy ani bezawaryjny. W Polsce jest jeszcze tylko kilka osób, które odważyły się ruszyć UAZem w świat. Podczas wyprawy przeżywali niesamowite przygody, odwiedzali egzotyczne miejsca i spotykali wspaniałych ludzi, zarówno mieszkańców odwiedzanych krajów jak i innych podróżników. I o tym wszystkim właśnie opowiada ich historia „Przygody Buchanki na Jedwabnym Szlaku”. Nie jest to typowe spotkanie podróżnicze, a opowieść o przygodach, potwierdzona ciekawymi zdjęciami i dużą ilością podpowiedzi dla osób chcących przeżyć swoją własną przygodę.
Wystarczy wspomnieć, że trasa objęła Czechy, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Turcję, Gruzję, Azerbejdżan, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan, Rosję oraz Ukrainę. Czy potrzebujecie więcej argumentów, by być tego dnia z nami?
Bilety: 5zł normalny, 3 zł ulgowy


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand