Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Spektakl "Kobieta Pierwotna"

Gdzie?
Spektakl "Kobieta Pierwotna"

Kobieta Pierwotna to sztuka wybitnego litewskiego poety i dramaturga, Sigitasa Parulskisa w adaptacji znanego scenarzysty i aktora – Cezarego Harasimowicza. Spektakl porusza szereg kwestii, stanowiących sedno problemów międzyludzkich, które niewątpliwie są ponadczasowym tematem. Twórcy sztuki podjęli trud ukazania problemów w relacjach damsko-męskich w „krzywym zwierciadle” – z dużą dozą humoru i z ogromnym dystansem.
Tytułową bohaterką monodramu jest legenda polskiej sceny teatralnej i kabaretowej - Hanna Śleszyńska. Wiarygodność artystki podkreślona jest przez jej sceniczny seksapil i wdzięk. Aktorka tworzy rewelacyjną kreację, z którą mogłaby się utożsamiać każda kobieta.
Postać, w którą wciela się Śleszyńska, jest w stu procentach świadoma swojej wartości. Flirtując z publicznością, nie boi się poruszać tematów tabu. Zwierza się widzom ze wszystkich swoich sekretów, przedstawia anegdoty z życia, które rozśmieszają do łez, a jej komentarze są błyskotliwe i niezwykle trafne.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand