Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Spotkanie autorskie Miko&Urzędowski - Projekt Amputation

Gdzie?
Spotkanie autorskie Miko&Urzędowski - Projekt Amputation

Spotkanie autorskie z fotografką Madam Miko i twórcą modowej marki Prepostevolution,  Marcinem Urzędowskim. 
Ta dwójka artystów opowie o kulisach powstania projektu artystycznego AMPUTATION,  który skupia się wokół osób po amputacjach, a którego celem jest złamanie stereotypu dotyczącego postrzegania osób z niepełnosprawnością.
Miejsce: Strych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy - Stary Rynek 24
Wstęp wolny
Podczas tego kameralnego spotkania opowiemy Wam o naszej współpracy i pasji, o kulisach powstawania projektu oraz o inspirujących i motywujących historiach naszych bohaterów.
Będzie można obejrzeć oraz zakupić Kalendarz na rok 2020, który jest efektem finalnym naszej kilkumiesięcznej pracy nad projektem. Kalendarze chętnie opatrzymy dedykacją i naszymi autografami.
Spotkaniu będzie towarzyszyć wizualna i muzyczna niespodzianka.
O Autorach:
Kasia Miko vel Madam Miko - absolwentka Technikum Fotograficznego 1994-1999, artystyczna dusza od urodzenia, entuzjastka szeroko pojętej sztuki. Jej pasją życia jest fotografia, przede wszystkim portretowa. Patrzy ludziom głęboko w oczy i fotografuje ich dusze.
Marcin Urzędowski – niespokojny duch, intuista, związany od 20 lat z muzyką perkusyjną, sztuką improwizacji oraz modą. W roku 2017 powołał do życia markę modową PREPOSTEVOLUTION, której recyklingowe projekty w duchu Trashion inspirowane są wizją postapokaliptycznego świata.
UWAGA!!! Informacja dla osób z niepełnosprawnością:
W budynku nie ma niestety windy. W związku z tym prosimy wysłać wiadomość prywatną o wzięciu udziału w wydarzeniu, byśmy mogli zorganizować pomoc w "transporcie"  po schodach.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand