Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Haft dla początkujących | Warsztatownia

Gdzie?
Haft dla początkujących | Warsztatownia

Informacje od Organizatora:
Warsztaty skierowane są głównie do osób, które nigdy nie miały do czynienia z haftem płaskim i chciałyby się go nauczyć, ale również do tych, które poczyniły już pierwsze kroki w tej dziedzinie, jednak potrzebują porady. Jeśli zatem chcesz nauczyć się czegoś nowego i lubisz spędzać miło czas w kreatywnej atmosferze, moje warsztaty są właśnie dla Ciebie.
Podczas warsztatów wykonasz swój pierwszy haft na tamborku. Pokażę Ci, jak umieszczać materiał w tamborku, jak przenosić na niego wzór, pokażę Ci kilka interesujących i łatwych ściegów, dzięki którym będziesz mogła/mógł wyczarować każdy haft, jaki tylko sobie wymarzysz, nauczę Cię zakańczać haft oraz zdradzę Ci wiele sekretów, które pomogą Ci podczas haftowania w przyszłości.
Czas trwania warsztatów to 3,5 godziny, podczas których zaprezentuję wszystkie ściegi, podejdę do każdego uczestnika i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.
Koszt warsztatów: 150 złotych.
W cenie zawarte są:
- przedmioty potrzebne do wykonania Twojego pierwszego haftowanego tamborka (wysokiej jakości drewniany tamborek, zestaw igieł do haftu, pisak do przenoszenia wzorów, mulina, obcinaczki do nitek, nawlekacz, tkanina, filc) - wszystkie materiały zabierzesz ze sobą do domu;
- szczegółowa instrukcja wraz z rysunkami opisująca dokładnie każdy ze ściegów;
- wydruk trzech stworzonych przeze mnie wzorów haftu, które będziesz mogła wyhaftować w domowym zaciszu + krótka instrukcja;
- kawa, herbata, poczęstunek;
- kod rabatowy, który możesz wykorzystać na zakup materiałów do haftu w moim sklepie.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand