Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Poznaj historię Króla Maciusia - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Gdzie?
Poznaj historię Króla Maciusia - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Czy 10-latek może zostać królem i rządzić wielkim królestwem? Przekonają się o tym dzieci, które 16 listopada wraz z rodzicami odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz i wezmą udział w przedstawieniu teatralnym o Królu Maciusiu Pierwszym. Wstęp bezpłatny!
Spektakl na motywach powieści Janusza Korczaka to emocjonujące przedstawienie, które z pewnością przemówi do wyobraźni małych widzów i skłoni ich do głębszej refleksji. Główny bohater to 10-letni Maciuś, który stanie przed nie lada wyzwaniem. Chłopiec zostanie królem, a od jego decyzji będą zależeć losy wszystkich obywateli. Widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz dowiedzą się, że wszystkie decyzje pociągają za sobą konsekwencje, a w życiu dorosłych niezwykle ważna jest odpowiedzialność.
Czy Maciuś okaże się dobrym władcą? Jakie konsekwencje będzie miała reforma o rządach dzieci i czy w podejmowaniu decyzji pomogą rady zarozumiałych ministrów? W przedstawieniu nie zabraknie przygód – postanowienia chłopca przysporzą mu niemałych tarapatów, a na zajęcie królestwa będzie czyhać sąsiedni król.
Teatrzyk pt. „Król Maciuś” odbędzie się 16 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand