Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

W pracowni Mistrza Leona. Pastel i gwasz

Gdzie?
W pracowni Mistrza Leona. Pastel i gwasz

7 i 21 listopada 2019 r., o godz. 16.15-18.15, zapraszamy do Domu Leona Wyczółkowskiego przy ul. Mennica 7, a później do Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6 na wyjątkowe warsztaty z artystą. W pierwszej części spotkania, uczestnicy zapoznają się z ekspozycją w Domu Leona Wyczółkowskiego, a w szczególności z zakupionym dziełem pt. „Las”. W drugiej, w specjalnie zaaranżowanej na pracownię sali w Centrum Edukacji Muzealnej, wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez artystę specjalizującego się w technice pastelu. Celem spotkania będzie rozbudzenie w uczestnikach wrażliwości artystycznej oraz nabycie i/lub rozwinięcie umiejętności posługiwania się pastelami. Obowiązują zapisy pod nr tel. 52 58 59 911/914/925. Obowiązuje bilet wstępu w cenie 5 zł/os.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz dotacji celowej z budżetu miasta, udzielonej przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand