Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

DiscoPogo / Tam i Tour 2019

Gdzie?
DiscoPogo / Tam i Tour 2019

Poznańska kapela DiscoPogo rusza w świeżutką, pierwszą i od razu konkretną jesienną trasę koncertową promującą najnowszy album EP "All Inclusive" - ,,Tam i Tour 2019”.
Funk/rock prosto z serca Wielkopolski dotrze także do Bydgoszczy. Jest to szansa na świetną zabawę przy kawałkach z jeszcze ciepłego mini-albumu EP ,,All Inclusive” a także utworach, które krążą już po YouTubach od wielu lat i takich, przy których tworzy się nowy, muzyczny rozdział w karierze DiscoPogo.
DiscoPogo
DiscoPogo! Energiczni jak disco i nieokiełznani jak pogo, z nutką włoskiego temperamentu. Jesteśmy zespołem z Poznania, który funkcjonuje od czerwca 2015 roku. W grudniu 2016 nagraliśmy i wydaliśmy album EP ,,DiscoPogo" z 4 autorskimi utworami a 13.09.2019 swoją premierę święcił drugi mini-album EP ,,All Inclusive".
Nasze motto brzmi: Bawimy się na poważnie!. Z pozoru paradoksalne, jednak najlepiej oddaje naszą postawę. Bawimy się tworząc muzykę. Daje nam to wiele radości, satysfakcji i – co przy zabawie najważniejsze – nigdy się nie nudzi! Bawiąc się wieloma popularnymi stylami muzycznymi i garściami czerpiąc inspiracje również z innych dziedzin sztuki i życia, DiscoPogo tworzy pozytywną, pełną energii mieszankę rocka, funku i ska, okraszoną często zabawnymi, ale posiadającymi swoją głębię, tekstami. W związku z tym, nie zamykamy się w kręgu tylko jednego gatunku muzycznego. Jak widać, utwory DiscoPogo stanowią połączenie różnych stylów, co oznacza, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie!
Po ponad dwuletniej przerwie wydawniczej DiscoPogo powracamy z nowym mini-albumem pt. "All Inclusive". Podczas koncertów promujących EP "All Inclusive" zaprezentujemy również nowe kawałki, które zostaną zawarte w następnym wydawnictwie i pokażą dokąd może sięgać ta różnorodność.
Członkowie zespołu:
Vincenzo Corsini - wokal
Michał Błaszak - gitara basowa
Marcin Bazanowski - perkusja
Mariusz Henschke - gitara elektryczna
Marcin Wyrwiński - instrumenty klawiszowe


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand