Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2019 - Polska Liga Showdown

Gdzie?
Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2019 - Polska Liga Showdown

Największym projektem Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka jest SHOWDOWN NIE TYLKO DLA MISTRZÓW 2019 - POLSKA LIGA SHOWDOWN
Celem projektu jest rozegranie cyklu turniejów showdown w formule Grand Prix i wyłonienie najlepszych zawodników z dysfunkcją wzroku w kraju w kategoriach Kobiet, Mężczyzn oraz drużyn, podnoszenie kwalifikacji sportowych wśród zawodników oraz promocja showdown. W ramach projektu Polska Liga Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2019 odbędzie się pięć 3-dniowych turniejów w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju w kategoriach indywidualnej oraz drużynowej. Reprezentacje na turniejowe rozgrywki mogą zgłaszać kluby zrzeszające zawodników showdown z dysfunkcją narządu wzroku oraz inne nieformalne zrzeszenia graczy showdown z terenu całej Polski. Showdown-Dyscyplina stworzona dla osób z dysfunkcją wzroku. Często, z braku lepszego określenia, a także ze względu na podobieństwo terminologii używanej w trakcie rozgrywek, mylnie zwana tenisem stołowym dla niewidomych. Swym wyglądem i ogólnymi zasadami przypomina jednak bardziej grę cymbergaj. Jest dość widowiskową, a na pewno bardzo głośną dyscypliną sportową o charakterze integracyjnym. Bydgoski turniej jest ostatnim turniejem w br., rozegrany zostanie turniej drużynowy.
Harmonogram:
14 listopada (czwartek)
Przyjazd zawodników
15 listopada (piątek)
9:00 -12:00 sesja treningowa
12:30 - ceremonia otwarcia
14:30-19:00 - zawody
19:30 - kolacja
16 listopada (sobota)
9:00 -18:00 zawody
19:00 – zakończenie
17 listopada (niedziela)
wyjazd uczestników
Udział jest bezpłatny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand