Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoska Masa Krytyczna

Gdzie?
Bydgoska Masa Krytyczna

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na halloweenową odsłonę Bydgoskiej Masy Krytycznej.
Przejazdy BMK mają różne odsłony. Z jednej strony niosą przesłanie walki o poprawę infrastruktury rowerowej, ale mają też bawić i integrować. Dlatego od kilku lat październikowy przejazd przybiera halloweenowe barwy. Zachęcamy rowerzystów do przebrania się i ozdobienia swoich rowerów. Najlepsze przebrania zostaną nagrodzone, a oceniać będą wszyscy uczestnicy październikowego przejazdu.
Trasa tej BMK poprowadzi przez wiele ulic jednokierunkowych. Tym samym rozpoczynamy działania na rzecz umożliwienia wjazdu „pod prąd” rowerzystom na kolejnych ulicach jednokierunkowych. Takie rozwiązanie w Bydgoszczy jest znane od kilku lat, przede wszystkim w centrum miasta i chcemy powiększyć listę tych ulic.
Październikowa BMK wyruszy w piątek, 25 października o godz. 18:00 ze Starego Rynku. Przejazd jest zalegalizowany i zabezpieczany przez Policję. Przypominamy o obowiązkowym oświetleniu roweru. Udział jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Do zobaczenia!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand