Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bezpłatne mistrzowskie warsztaty muzyczne dla wszystkich

Gdzie?
Bezpłatne mistrzowskie warsztaty muzyczne dla wszystkich

Warsztaty (w klasie śpiewu, gitary i harmonijki) odbędą się w ramach jubileuszu  „Jędrzej Kubiak & przyjaciele – 20 lat na scenie i w studio”. Wykładowcy:
Magda Piskorczyk: klasa śpiewu masterclass
Romek Badeński: klasa harmonijki ustnej
Jędrzej Kubiak: klasa gitary akustycznej
Jubileuszowy koncert wykładowców i zaproszonych gości o godz. 19:00.
Wydarzenie finansowane ze stypendium artystycznego Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami.
Jędrzej Kubiak – gitarzysta specjalizujący się w instrumentach rezofonicznych zwanych gitarami “dobro”. Jego brzmienie słychać na płytach spod znaku folku, awangardy, bluesa, bluegrassu, popu i poezji śpiewanej. Koncertuje, wykłada, publikuje, prowadzi muzyczne konsultacje. Miłośnik amerykańskiego folku i przedwojennych instrumentów firmy National, stypendysta Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w dziedzinie muzyki i opieki nad zabytkami. Na koncercie, który odbędzie się 7 listopada w Salonie Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy zagra z zaproszonymi gośćmi: Keith Dunnem, Magdą Piskorczyk, Romanem Puchowskim, Karolem Szymanowskim oraz grupami Willie Mae Unit i Apolinary Polek & Dobry Diabeł. Prowadzenie: Zdzisław Pająk.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand