Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Trio Bez Nazwy

Gdzie?
Trio Bez Nazwy

Nowy zespół w przestrzeni artystycznej Bydgoszczy. Powstał z inicjatywy trójki młodych ludzi, którzy są muzykami z pasji ale również z wykształcenia. Do tej pory udzielali się osobno w różnego rodzaju projektach muzycznych, ale przyszedł czas, wyrażania  siebie w zespole który tworzą sami od podstaw i w którym rozumieją się bez słów. Aranżują utwory muzyki popularnej od lat 80 tych do współczesności. Wykonują muzykę rozrywkową, o dużym zróżnicowaniu stylistycznym. W skład Trio_Bez.Nazwy wchodzą 3 zupełnie różne i ciekawe osobowości artystyczne:
Daria Pawlewicz – wokalistka, absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy. Udziela się w projektach takich jak: „Kobieta według Młynarskiego”, „Kochamy polskie piosenki”, „Bydgoszcz otwarta i tolerancyjna”. Zdecydowanie najbardziej reprezentatywna część zespołu, uwielbia śpiewać wszelkiego rodzaju ballady muzyczne, mimo, że ma bardzo żywiołowy charakter i czasem trudno za nią nadążyć, ale chłopaki dają radę!
Mateusz Szałkiewicz – pianista, kompozytor, aranżer i absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Mózg naszego muzycznego świata, do reszty pochłonięty komponowaniem autorskich utworów, uwielbiający nowoczesne i mroczne brzmienia, reharmonizuje wszystko co wpadnie pod jego utalentowane ręce.
Eryk Redmerski  - gitarzysta i aranżer. Absolwent Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy. Aktualnie również gitarzysta w projekcie „Deus Factor”. Podobno ma włoskie korzenie, ale to jeszcze niepotwierdzone info. Nasz niezastąpiony szofer, zakręcony na punkcie wszelakich nowości techniczno-sprzętowych oraz kolekcjoner gitar.
Bilety w cenie 10zł dostępne będą na miejscu, przy barze.
Rezerwacje pod numerem 514-646-039


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand