Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej Bergovia Cup 2019

Gdzie?
II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej Bergovia Cup 2019

Fundacja Aktywności i Rozwoju Sportowego „Bergovia” oraz Akademia Sportu „Bergovia” serdecznie zapraszają na II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej „Bergovia Cup 2019”, które odbędą się w Hali Sportowo-Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” w Bydgoszczy w godz. 10.00-14.00.
Projekt jest realizowany w ramach akcji „PZU Pomoc To Moc: Zdrowa i bezpieczna rodzina”, a głównym jego celem jest upowszechnianie aktywnego wypoczynku i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży naszego
miasta i regionu. Będzie to już druga edycja turnieju cieszącego się coraz większą popularnością. W akcji zobaczymy blisko 200 najmłodszych uczestników z 16 przedszkoli, dla których udział w tym turnieju będzie wielkim, sportowym przeżyciem, a także okazją do uśmiechu i niesamowitej zabawy.
Głównym przesłaniem mistrzostw jest wpajanie najmłodszym sportowcom pozytywnych wartości oraz postawy, iż zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę.
Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny i zawodnicy otrzymają jednakowe nagrody i puchary. Jednakowe - żeby nie było zwycięzców i pokonanych, aby udział w tym turnieju był niezapomnianym wydarzeniem, w którym wszyscy wygrywają. Podczas imprezy przewidziane są dodatkowe atrakcje m.in. pokaz ratownictwa medycznego, występ Mistrzów Europy i finalistów programu „Mam talent” - formacji tanecznej Wolf Gang Crew, a także lody tajskie i bubble waffle.
Mistrzostwa przedszkolaków odbędą się pod patronatem PZU Pomoc To Moc i Polskiego Związku Piłki Nożnej. Patronat medialny nad mistrzostwami objęły: TVP3 Bydgoszcz, Radio Eska i Gazeta Wyborcza.
Głównymi partnerami turnieju są: PZU S.A. i PZU Życie S.A., PZPN, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Urząd Miasta w Bydgoszczy, Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy, Inofama S.A., Iwdar,  Budstol Invest, Pentel, Studio Scherzo, Hurtownia PAAK, ProNatura, Toyota Jaworski Auto, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Cherry On Tour, Hedrew Architektura Ogrodowa, Melo Coffee, Tarpol, Wesolandia, Social Room.
Wstęp bezpłatny


 ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand