Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bykon - Bydgoski Konwent Multifandomowy III jesienna edycja 2019

Bykon - Bydgoski Konwent Multifandomowy III jesienna edycja 2019

Informacje od Organizatorów:
Bykon – Bydgoski Konwent Multifandomowy to impreza kulturalno-naukowa przeznaczona dla osób z każdej grupy wiekowej, której trzecia edycja odbędzie się w dniach 19-20 października 2019 r. w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy.
Po rocznej przerwie wracamy w nowym miejscu z jedyną jesienną edycją Bykonu. Będzie można odwiedzić różne bloki tematyczne, np. fantastyki, science-fiction, kultury japońskiej, gier – zarówno elektronicznych, jak i planszowych, i wiele innych.
Serdecznie zapraszamy nie tylko osoby z Bydgoszczy i jej okolic, ale również z innych miast: z myślą o nich zapewniamy uczestnikom nocleg!
Głównym organizatorem Bykonu jest Bydgoskie Stowarzyszenie Popkultury „Artemis”. Konwent nie odbyłby się jednak nigdy bez pomocy współorganizatorów: Klub Miłośników Kultury Japońskiej „Kitsune”, Klubu Fantastyki „Maskon”, a także Bydgoski Fanklub Star Wars.  W tym roku rozpoczeliśmy współpracę także z dyrekcją III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand