Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoska Masa Krytyczna

Gdzie?
Bydgoska Masa Krytyczna

Informacje od Organizatora:
Wrześniowy przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej zakończy się w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Chcemy w ten sposób zachęcić mieszkańców naszego miasta do wybierania roweru jako środka transportu w drodze do pracy.
Jednym z głównych celów Masy Krytycznej jest rozwój ruchu rowerowego i pokazanie, że rower może być alternatywnym środkiem transportu dla samochodu czy komunikacji miejskiej. Chcemy to szczególnie zaakcentować podczas wrześniowego przejazdu BMK, dlatego zakończymy go w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. To miejsce, w którym pracuje kilka tysięcy bydgoszczan i które jest bardzo dobrze przygotowane pod kątem rowerowych podróży. Już po raz kolejny przyjęliśmy z wielką radością zaproszenie od BPPT, który przygotował niespodziankę dla Masowiczów: 250 worków na plecy i opasek odblaskowych, które będą rozdawane na starcie przejazdu.
A start tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca, 27 września o godz. 18:00 ze Starego Rynku. Nasze przejazdy są zalegalizowane i zabezpieczane przez Policję. Przypominamy o obowiązkowym oświetleniu. To również jedna z ostatnich okazji do kręcenia wspólnych kilometrów w rywalizacji o Rowerowy Puchar Polski. Uruchamiamy aplikację i ruszamy na bydgoskie ulice!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand